*Brand NEW*Genuine Delta ADP-240EB D 20.0v 12.0A 240.0W AC Adapter with Rectangle Tip PO
Qty.
*Brand NEW*Genuine Delta ADP-240EB D 20.0v 12.0A 240.0W AC Adapter with Rectangle Tip POWER Supply
Item Code: DELTA20V12A240W-Rectangle3
Input: 100-240V~3.5A 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 20V
Adapter Output Current: 12A
Adapter Power: 240W
Compatible AC Adapter Numbers:
ADP-240EB D AC Adapter
Fit Machine Model:
Msi
MSI: GP76, GE66, GE76, GP66.
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country! Power Supply
  • Model:
    [*Brand NEW*Genuine Delta ADP-240]
  • 2342 Units in Stock
*Brand NEW*Genuine Delta ADP-240EB D 20.0v 12.0A 240.0W AC Adapter with Rectangle Tip PO Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Genuine Delta ADP-240EB D 20.0v 12.0A 240.0W AC Adapter with Rectangle Tip PO adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Genuine Delta ADP-240EB D 20.0v 12.0A 240.0W AC Adapter with Rectangle Tip PO AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.