*Brand NEW*Genuine Delta ADP-230GB B 19.5v 11.8A 230W AC Adapter 5.5x1.7mm Tip ADP-180TB
Qty.
*Brand NEW*Genuine Delta ADP-230GB B 19.5v 11.8A 230W AC Adapter 5.5x1.7mm Tip ADP-180TB F Power Supply