*Brand NEW*POWER Supply EA10681N-120 Genuine Synology 12v 5A 60W AC Adapter
Qty.
Item Code: Synology12V5A60W-5.5x2.1mm
Input: 100-240V~2.0A 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 12V
Adapter Output Current: 5A
Adapter Power: 60W
Adapter Plug Size: 5.5 x 2.1mm
Compatible AC Adapter Numbers:
EA10681N-120 AC Adapter
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*POWER Supply EA10681N]
  • 3433 Units in Stock
*Brand NEW*POWER Supply EA10681N-120 Genuine Synology 12v 5A 60W AC Adapter Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*POWER Supply EA10681N-120 Genuine Synology 12v 5A 60W AC Adapter adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*POWER Supply EA10681N-120 Genuine Synology 12v 5A 60W AC Adapter AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.