*Brand NEW*FJ-SW20174801200 Genuine 48v 1200mA 57.6W AC Adapter 4 Pins Power Supply
Qty.
Item Code: FUJIA48V1.2A57.6W-4PIN-SZXF
Input: 100-240V~ 50/60Hz 1.5A
Adapter Output Voltage: 48V
Adapter Output Current: 1.2A
Adapter Power: 57.6W
Adapter tip note: Round with 4 Pins
Compatible AC Adapter Numbers:
FJ-SW20174801200 AC Adapter
Packing list:
  • Model:
    [*Brand NEW*FJ-SW20174801200 Genu]
  • 3453 Units in Stock
*Brand NEW*FJ-SW20174801200 Genuine 48v 1200mA 57.6W AC Adapter 4 Pins Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*FJ-SW20174801200 Genuine 48v 1200mA 57.6W AC Adapter 4 Pins Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*FJ-SW20174801200 Genuine 48v 1200mA 57.6W AC Adapter 4 Pins Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.