*Brand NEW*Genuine Delta 20.0v 6.0A 120.0W Ac Adapter ADP-120VH D POWER Supply
Item Code: DELTA20V6A120W-5.5x2.5mm-thin
Input: 100-240V~2.5A 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 20V
Adapter Output Current: 6A
Adapter Power: 120W
Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
Compatible AC Adapter Numbers:
ADP-120VH D AC Adapter
ADP120VHD AC Adapter
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
Input: 100-240V~2.5A 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 20V
Adapter Output Current: 6A
Adapter Power: 120W
Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
Compatible AC Adapter Numbers:
ADP-120VH D AC Adapter
ADP120VHD AC Adapter
Packing list:
- Model:
[*Brand NEW*Genuine Delta 20.0v 6] - 3433 Units in Stock
*Brand NEW*Genuine Delta 20.0v 6.0A 120.0W Ac Adapter ADP-120VH D POWER Supply Tips
- 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
- 2. When using the *Brand NEW*Genuine Delta 20.0v 6.0A 120.0W Ac Adapter ADP-120VH D POWER Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
- 4. Do not leave the *Brand NEW*Genuine Delta 20.0v 6.0A 120.0W Ac Adapter ADP-120VH D POWER Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.