*Brand NEW* RC30-042302 RAZER 19.5v 14.36A 280W ac adapter Genuine RC30-042 Blade GaN RC30-04230200 PSU POWER Supply
Item Code: RAZER19.5V14.36A280W-3Holes
Input: 100-240v~4A Max 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 19.5V
Adapter Output Current: 14.36A
Adapter Power: 280W