*Brand NEW*Genuine Black S036BP1200300 12v 3000mA ac Adapter for Teufel sound Bar Power
Qty.
*Brand NEW*Genuine Black S036BP1200300 12v 3000mA ac Adapter for Teufel sound Bar Power Supply
Item Code: SWITCHING12V3A36W-5.5x2.1mm-B
Input: 110-240V~ 50/60HZ 900mA
Adapter Output Voltage: 12V
Adapter Output Current: 3A
Adapter Power: 36W
Adapter Plug Size: 5.5 x 2.1mm
Compatible AC Adapter Numbers:
S036BP1200300 AC AdapterSO36BP1200300 AC Adapter
Fit Machine Model:
Polaroid
POLAROID: LE22 GBR DVD.
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*Genuine Black S036BP1]
  • 2422 Units in Stock
*Brand NEW*Genuine Black S036BP1200300 12v 3000mA ac Adapter for Teufel sound Bar Power Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Genuine Black S036BP1200300 12v 3000mA ac Adapter for Teufel sound Bar Power adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Genuine Black S036BP1200300 12v 3000mA ac Adapter for Teufel sound Bar Power AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.