*Brand NEW*FSP036-DGAA1 FSP 12V 3A 36W ac adapter POWER Supply
Qty.
Item Code: FSP12V3A36W-4PIN
Input: 100-240V~1.3A, 50-60
Adapter Output Voltage: 12V
Adapter Output Current: 3A
Adapter Power: 36W
Adapter Plug Size: 4pinmm
Adapter tip note: 4 pin
Compatible AC Adapter Numbers:
FSP036-DGAA1 AC Adapter
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*FSP036-DGAA1 FSP 12V]
  • 7555 Units in Stock
*Brand NEW*FSP036-DGAA1 FSP 12V 3A 36W ac adapter POWER Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*FSP036-DGAA1 FSP 12V 3A 36W ac adapter POWER Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*FSP036-DGAA1 FSP 12V 3A 36W ac adapter POWER Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.