*Brand NEW*FSP FSP040-DFAN3 48V 0.83A Power Adapter Charging Cable 40W Transformer DC48
Qty.
*Brand NEW*FSP FSP040-DFAN3 48V 0.83A Power Adapter Charging Cable 40W Transformer DC48V 830mA
Item Name:
Brand:FSP
Power Adapter Model:FSP040-DFAN3
Input Voltage: 100-240V 50/60HZ
Output Voltage:48V 0.83A 40W
Interface: 5.5*2.1
Attributes: Original
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*FSP FSP040-DFAN3 48V]
  • 1321 Units in Stock
*Brand NEW*FSP FSP040-DFAN3 48V 0.83A Power Adapter Charging Cable 40W Transformer DC48 Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*FSP FSP040-DFAN3 48V 0.83A Power Adapter Charging Cable 40W Transformer DC48 adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*FSP FSP040-DFAN3 48V 0.83A Power Adapter Charging Cable 40W Transformer DC48 AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.