*Brand NEW*48V 1.25A 60W Power Adapter MERCURY M480125-2-DT for Charging Cables Switche
Qty.
*Brand NEW*48V 1.25A 60W Power Adapter MERCURY M480125-2-DT for Charging Cables Switches and Transformers
Item Name:
Brand:MERCURY
Power Adapter Model:M480125-2-DT
Input Voltage: 100-240V 50/60HZ
Output Voltage:48V 1.25A 60W
Interface: 5.5*2.1mm
Attributes: Original
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*48V 1.25A 60W Power A]
  • 1311 Units in Stock
*Brand NEW*48V 1.25A 60W Power Adapter MERCURY M480125-2-DT for Charging Cables Switche Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*48V 1.25A 60W Power Adapter MERCURY M480125-2-DT for Charging Cables Switche adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*48V 1.25A 60W Power Adapter MERCURY M480125-2-DT for Charging Cables Switche AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.