MICROSOFT E131881 Power AC Adapter 12V 9.6A 115W MICROSOFT12V9.6A115W
Qty.
  • Item Name:NewMICROSOFT12V9.6A115W
  • InPut:200-240V~1.78A, 47~63Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 9.6A
  • Adapter Power: 115W
  • Weight( Adapter only ) :542g
  • Dimension( L x W x H ):170.50 x 73.00 x 51.30mmmm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Note: Input AC:200-240V~1.78A,47-63Hz, Output DC:12V 9.6A, 5Vsb 1A