*Brand NEW*FSP FSP065-REBN2 FSP065-REB FSP065-RAB 19V 3.42A power adapter elbow round port 19V 65W charging line transformer
Item Name:
Brand: FSP
Power Adapter Model: FSP065-REBN2/FSP065-REB/FSP065-RAB
Input Voltage: 100-240V 50/60Hz
Output Voltage: 19V
Power: 3.42A 65W
Connector: 5.5*2.5"
Product Color: Black
Attributes: Genuine
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
Item Name:
Brand: FSP
Output Voltage: 19V
Power: 3.42A 65W
Connector: 5.5*2.5"
Product Color: Black
Attributes: Genuine
Packing list:
- Model:
[*Brand NEW*FSP FSP065-REBN2 FSP0] - 2322 Units in Stock
*Brand NEW*FSP FSP065-REBN2 FSP065-REB FSP065-RAB 19V 3.42A power adapter elbow round po Tips
- 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
- 2. When using the *Brand NEW*FSP FSP065-REBN2 FSP065-REB FSP065-RAB 19V 3.42A power adapter elbow round po adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
- 4. Do not leave the *Brand NEW*FSP FSP065-REBN2 FSP065-REB FSP065-RAB 19V 3.42A power adapter elbow round po AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.
Guest Who Viewed This Item Ultimately Bought:
Rating & Reviews:
You can browse related comments.(Update Regularly)
Frequently Asked Questions(FAQ)
Ordering Questions
1. How do I place an order from mypoweradapter.com?
2. Is there a minimum order quantity?
3. Is my order secure on this site?
4. When is my credit card charged?
5. Can I cancel my order?
Payment Questions
2. What payment currency does mypoweradapter.com accept?
Only United Kingdom Pound currency is used in all price listings and transactions.
3. Is it safe to shop at mypoweradapter.com with a credit card?
Shipping Questions
2. Can I come to your warehouse to pick up a battery?
Unfortunately,no local pickups are available at present.
3. How much does it cost to ship the products that I order?
4. How long does it take for me to receive my products?
5. How do I track my shipment?
You may also like:
*Brand NEW*19V 3.7A 70.3W AC Adapter CW1903700CH Power Supply
*Brand NEW*SPA40-Aal-24lr75 DC5.5*2.5 Round Plug Water Purifier Charging Cable Transform
*Brand NEW*48V 0.917A AC/DC Adapter CISCO CP-8851 Power Supply