*Brand NEW*FJ FJ-SW1204000D 12V 4A ac adapter Switing Power supply
Qty.
Specification:
Brand: FJ
Model: FJ-SW1204000D
Input Voltage: 100-240V 50/60HZ 1.5A
OUTPUT: 12V DC, 4000mA (4 Amps)
DC plug size: 5.5 X 2.5mm OD X ID (Outer Diameter: 5.5 mm . Inner Diameter: 2.5mm , Compatible 5.5mmx2.1mm) The adapters Connector: inside positive (+) . outside negative (-) In Stock Packing list: 1 x AC Adapter Power Adapter 1 X US UK EU AU ....Power Cable (fit your country)
Condition: 100% brand New
Warranty: Full 18 Months Warranty and 30 Days Money Back
Fast shipping!Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*FJ FJ-SW1204000D 12V]
  • 1311 Units in Stock
*Brand NEW*FJ FJ-SW1204000D 12V 4A ac adapter Switing Power supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*FJ FJ-SW1204000D 12V 4A ac adapter Switing Power supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*FJ FJ-SW1204000D 12V 4A ac adapter Switing Power supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.