*Brand NEW*HU10860-12001A/AHM85PS12-XA0524 XP Power HU10860-12001A/AHM85PS12-XA0524 12V 7.08A 4-pin XP Power Adapter AHM85PS12 Power Transformer
Item Name:
Brand:XP Power
Power Adapter Model:HU10860-12001A/AHM85PS12-XA0524 AHM85PS12 HU10860-12001A/AHM85PS12-XA0524
Input Voltage: 100-240V 50/60Hz
Output Voltage:12V 7.08A
Connectivity:Four-Pin
Authenticity: Genuine
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
Item Name:
Brand:XP Power
Output Voltage:12V 7.08A
Connectivity:Four-Pin
Authenticity: Genuine
Packing list:
- Model:
[*Brand NEW*HU10860-12001A/AHM85P] - 2131 Units in Stock
*Brand NEW*HU10860-12001A/AHM85PS12-XA0524 XP Power HU10860-12001A/AHM85PS12-XA0524 12V Tips
- 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
- 2. When using the *Brand NEW*HU10860-12001A/AHM85PS12-XA0524 XP Power HU10860-12001A/AHM85PS12-XA0524 12V adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
- 4. Do not leave the *Brand NEW*HU10860-12001A/AHM85PS12-XA0524 XP Power HU10860-12001A/AHM85PS12-XA0524 12V AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.
Guest Who Viewed This Item Ultimately Bought:
Rating & Reviews:
You can browse related comments.(Update Regularly)
Frequently Asked Questions(FAQ)
Ordering Questions
1. How do I place an order from mypoweradapter.com?
2. Is there a minimum order quantity?
3. Is my order secure on this site?
4. When is my credit card charged?
5. Can I cancel my order?
Payment Questions
2. What payment currency does mypoweradapter.com accept?
Only United Kingdom Pound currency is used in all price listings and transactions.
3. Is it safe to shop at mypoweradapter.com with a credit card?
Shipping Questions
2. Can I come to your warehouse to pick up a battery?
Unfortunately,no local pickups are available at present.
3. How much does it cost to ship the products that I order?
4. How long does it take for me to receive my products?
5. How do I track my shipment?
You may also like:
*Brand NEW*19V 3.95A 75W AC Adapter AcBel AD9013 Power Supply