*Brand NEW*Dokocom DC 12V 10A AC ADAPTER LPL-C120120A10X 4pin Power Supply
Qty.
Item Name:
Brand:Dokocom
MODER NO:LPL-C120120A10X
Input:100-240V 50-60Hz
Adapter Output Voltage:DC 12V 10A
Fast Shipping to Follow Countries In Stock
Adapter Plug Size:4pin
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*Dokocom DC 12V 10A AC]
  • 3543 Units in Stock
*Brand NEW*Dokocom DC 12V 10A AC ADAPTER LPL-C120120A10X 4pin Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Dokocom DC 12V 10A AC ADAPTER LPL-C120120A10X 4pin Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Dokocom DC 12V 10A AC ADAPTER LPL-C120120A10X 4pin Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.