NEC PC-VP-BP66 Power AC Adapter 10V 4A 40W NEC10V4A40W-4.8x1.7mm-c
Qty.
  • Item Name:NewNEC10V4A40W-4.8x1.7mm-c
  • InPut:100-240V~ 1.2A,50-60HZ
  • Adapter Output Voltage: 10V
  • Adapter Output Current: 4A
  • Adapter Power: 40W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :225g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x NEC10V4A40W-4.8x1.7mm-c Laptop AC Adapter