NEC PA-1700-02 Power AC Adapter 19V 3.37A 64W FUJITSU19V3.37A64W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewFUJITSU19V3.37A64W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~1.5A-0.9A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 3.37A
  • Adapter Power: 64W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :219g
  • Dimension( L x W x H ):114.40 x 50.50 x 28.40mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Hot Sale, New Genuine Fujitsu 19v 3.37A 64W Ac Adapter, Made in Indonesia By Sanken Electric, Compatible 19v 2.1A /2.64A/2.37A/3.16A
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FUJITSU19V3.37A64W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter