NEC PC-VP-WP09 Power AC Adapter 19V 3.16A 60W NEC19V3.16A60WG-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewNEC19V3.16A60WG-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~1.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 3.16A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :208g
  • Dimension( L x W x H ):113.00 x 49.50 x 31.00mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x NEC19V3.16A60WG-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter