*Brand NEW*Devon 18V 3.33A 59.94W DBS065A-1803330D Round Port Power Transformer Power Ad
Qty.
*Brand NEW*Devon 18V 3.33A 59.94W DBS065A-1803330D Round Port Power Transformer Power Adapter
Item Name:
Brand:Devon
Model:DBS065A-1803330D
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:18V 3.33A 59.94W
Connecter Size:5.5*2.5mm
Attributes: Original
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*Devon 18V 3.33A 59.94]
  • 1231 Units in Stock
*Brand NEW*Devon 18V 3.33A 59.94W DBS065A-1803330D Round Port Power Transformer Power Ad Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Devon 18V 3.33A 59.94W DBS065A-1803330D Round Port Power Transformer Power Ad adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Devon 18V 3.33A 59.94W DBS065A-1803330D Round Port Power Transformer Power Ad AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.