NEW MOBITRONIC 82-EC-MPA6512-1 AC Adapter 12V 6.67A 80W MOBITRONIC12V6.67A80W-2holes
Qty.
NEW MOBITRONIC 82-EC-MPA6512-1 Power AC Adapter 12V 6.67A 80W MOBITRONIC12V6.67A80W-2holes
  • Item Name:NewMOBITRONIC12V6.67A80W-2holes
  • InPut:100-240v~ 50/60Hz 2.0A Max
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 6.67A
  • Adapter Power: 80W
  • Adapter Tip Mote: Special 2 holes
  • Weight( Adapter only ) :340g
  • Dimension( L x W x H ):146.70 x 56.40 x 36.10mm