*Brand NEW*Delta Thor 911-M2 M3 Shenzhou laptop power adapter 19V 7.9A 150W SOY-1900790-
Qty.
*Brand NEW*Delta Thor 911-M2 M3 Shenzhou laptop power adapter 19V 7.9A 150W SOY-1900790-454 computer charger cable
Item Name:
Power Adapter Model: SOY-1900790-454
Input Voltage: 100-240V 50/60Hz
Output Voltage:19V 7.9A
Connector:5.5*2.5mm
Features: Overcurrent, Overvoltage, Thermal, Short-Circuit (OCP, OVP, OTP, SCP) Protection
Color: Black
Product Type: Genuine
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
  • Model:
    [*Brand NEW*Delta Thor 911-M2 M3]
  • 1211 Units in Stock
*Brand NEW*Delta Thor 911-M2 M3 Shenzhou laptop power adapter 19V 7.9A 150W SOY-1900790- Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Delta Thor 911-M2 M3 Shenzhou laptop power adapter 19V 7.9A 150W SOY-1900790- adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Delta Thor 911-M2 M3 Shenzhou laptop power adapter 19V 7.9A 150W SOY-1900790- AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.