*Brand NEW*BLJ48W240200P-CA Terminal Plug Two-Prong Two-Hole Transformer Baolijin 24V 2A
Qty.
*Brand NEW*BLJ48W240200P-CA Terminal Plug Two-Prong Two-Hole Transformer Baolijin 24V 2A 24W Power Adapter Cable
Item Name:
Brand:Baolijin
Power Adapter Model:BLJ48W240200P-CA
Input Voltage: 100-240V 50/60HZ
Output Voltage:24V
Power:2A 24W
Interface:Terminal head two holes
Color: Black
Attributes: Original
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*BLJ48W240200P-CA Term]
  • 1232 Units in Stock
*Brand NEW*BLJ48W240200P-CA Terminal Plug Two-Prong Two-Hole Transformer Baolijin 24V 2A Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*BLJ48W240200P-CA Terminal Plug Two-Prong Two-Hole Transformer Baolijin 24V 2A adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*BLJ48W240200P-CA Terminal Plug Two-Prong Two-Hole Transformer Baolijin 24V 2A AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.