*Brand NEW*BLJ120WA240500P-C Spring Head Two-Pin Terminal Transformer Baolijin 24V 5A 12
Qty.
*Brand NEW*BLJ120WA240500P-C Spring Head Two-Pin Terminal Transformer Baolijin 24V 5A 120W Power Adapter
Item Name:
Brand:Baolijin
Power Adapter Model:BLJ120WA240500P-C
Input Voltage: 100-240V 50/60Hz
Output Voltage: 24V 5A
Connectivity:Terminal plug
Authenticity: Genuine
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*BLJ120WA240500P-C Spr]
  • 2342 Units in Stock
*Brand NEW*BLJ120WA240500P-C Spring Head Two-Pin Terminal Transformer Baolijin 24V 5A 12 Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*BLJ120WA240500P-C Spring Head Two-Pin Terminal Transformer Baolijin 24V 5A 12 adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*BLJ120WA240500P-C Spring Head Two-Pin Terminal Transformer Baolijin 24V 5A 12 AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.