*Brand NEW*ADP330ABD Genuine Delta 19.5v 16.9A AC Adapter ADP-330AB D for ASUS ROG Strix GL702VI G703VI Series Gaming Laptop Power Supply
Item Code: DELTA19.5V16.9A-ROG
Input: 100-240V-4.4A 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 19.5V
Adapter Output Current: 16.9A
Adapter Power: 330W