*Brand NEW*ADP100EB Genuine Delta 12v 8.33A 100W AC Adapter ADP-100EB Round with 8 Pin P
Qty.
*Brand NEW*ADP100EB Genuine Delta 12v 8.33A 100W AC Adapter ADP-100EB Round with 8 Pin Power Supply
Item Code: DELTA12V8.33A100W-8PIN
Input: 100-240V~2.5A 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 12V
Adapter Output Current: 8.33A
Adapter Power: 100W
Adapter tip note: Round with 8 Pin
Compatible AC Adapter Numbers:
ADP-100EB AC Adapter
ADP100EB AC Adapter
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*ADP100EB Genuine Delt]
  • 3433 Units in Stock
*Brand NEW*ADP100EB Genuine Delta 12v 8.33A 100W AC Adapter ADP-100EB Round with 8 Pin P Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*ADP100EB Genuine Delta 12v 8.33A 100W AC Adapter ADP-100EB Round with 8 Pin P adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*ADP100EB Genuine Delta 12v 8.33A 100W AC Adapter ADP-100EB Round with 8 Pin P AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.