*Brand NEW*53122020A1246 EA1050A-120(E107) EDAC 12V 5A 60W AC Adapter EA1050A-120 Power
Qty.
*Brand NEW*53122020A1246 EA1050A-120(E107) EDAC 12V 5A 60W AC Adapter EA1050A-120 Power Supply
Item Code: EDAC12V5A60W-5.5x2.5mm
Input: 100-240~1.8A, 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 12V
Adapter Output Current: 5A
Adapter Power: 60W
Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
Compatible AC Adapter Numbers:
53122020A1246 AC AdapterEA1050A-120 AC AdapterEA1050A-120(E107) AC Adapter
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*53122020A1246 EA1050A]
  • 3243 Units in Stock
*Brand NEW*53122020A1246 EA1050A-120(E107) EDAC 12V 5A 60W AC Adapter EA1050A-120 Power Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*53122020A1246 EA1050A-120(E107) EDAC 12V 5A 60W AC Adapter EA1050A-120 Power adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*53122020A1246 EA1050A-120(E107) EDAC 12V 5A 60W AC Adapter EA1050A-120 Power AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.