*Brand NEW* FSP085-A54C1401 PWR-ADPT-85W Cisco Switch FSP 54V 1.58A Power Adapter
Item Name:
Brand:FSP
Power Adapter Model:FSP085-A54C1401
Input Voltage: 100-240V 50/60Hz
Output Voltage: 54V 1.58A
Authenticity: Genuine
Packing list:
Brand:FSP
Output Voltage: 54V 1.58A
Authenticity: Genuine
Packing list:
- Model:
[*Brand NEW* FSP085-A54C1401 PWR-] - 1231 Units in Stock
*Brand NEW* FSP085-A54C1401 PWR-ADPT-85W Cisco Switch FSP 54V 1.58A Power Adapter Tips
- 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
- 2. When using the *Brand NEW* FSP085-A54C1401 PWR-ADPT-85W Cisco Switch FSP 54V 1.58A Power Adapter adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
- 4. Do not leave the *Brand NEW* FSP085-A54C1401 PWR-ADPT-85W Cisco Switch FSP 54V 1.58A Power Adapter AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.
You may also like:
*Brand NEW*KORG KA350 9V 1.7A AC/DC Adapter Power Supply