*Brand NEW*Original 12V 3.4A 40.8W AC ADAPTER LED-12V3A4P Power Supply
Qty.
Item Name:
Model:LED-12V3A4P
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:12V 3.4A
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*Original 12V 3.4A 40.]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW*Original 12V 3.4A 40.8W AC ADAPTER LED-12V3A4P Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Original 12V 3.4A 40.8W AC ADAPTER LED-12V3A4P Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Original 12V 3.4A 40.8W AC ADAPTER LED-12V3A4P Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.