*Brand NEW*2.2A 2200MA AC DC ADAPTHE FUJIA FJ-SW2003L1202200T POWER Supply
Qty.
Item Name:
Brand:FUJIA
Model:FJ-SW2003L1202200T
Input: AC100-240V 50/60Hz
Adapter Output Voltage:2.2A 2200MA
Adapter Plug Size:5.5MM*2.1MM
Fast Shipping to Follow Countries In Stock
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*2.2A 2200MA AC DC ADA]
  • 3543 Units in Stock
*Brand NEW*2.2A 2200MA AC DC ADAPTHE FUJIA FJ-SW2003L1202200T POWER Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*2.2A 2200MA AC DC ADAPTHE FUJIA FJ-SW2003L1202200T POWER Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*2.2A 2200MA AC DC ADAPTHE FUJIA FJ-SW2003L1202200T POWER Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.