*Brand NEW*Delta 19V 6.32A 120W AC Adapter for MSI GE620 AD-12019G ADP-120ZB BB Power Su
Qty.
*Brand NEW*Delta 19V 6.32A 120W AC Adapter for MSI GE620 AD-12019G ADP-120ZB BB Power Supply
Item Code: DELTA19V6.32A120W-5.5x3.0mm
Adapter Output Voltage: 19V
Adapter Output Current: 6.32A
Adapter Power: 120W
Adapter Plug Size: 5.5 x 3.0mm
Compatible AC Adapter Numbers:
AD-12019G AC AdapterADP-120ZB BB AC Adapter
Fit Machine Model:
Msi
MSI: GE620.
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*Delta 19V 6.32A 120W]
  • 3433 Units in Stock
*Brand NEW*Delta 19V 6.32A 120W AC Adapter for MSI GE620 AD-12019G ADP-120ZB BB Power Su Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Delta 19V 6.32A 120W AC Adapter for MSI GE620 AD-12019G ADP-120ZB BB Power Su adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Delta 19V 6.32A 120W AC Adapter for MSI GE620 AD-12019G ADP-120ZB BB Power Su AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.