*Brand NEW*18V 2.0A power cord charger cable Original 18V 2A power adapter QS-1802000Z t
Qty.
*Brand NEW*18V 2.0A power cord charger cable Original 18V 2A power adapter QS-1802000Z transformer cable
Item Name:
Brand:
Model:QS-1802000Z
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:18V 2A
Connecter Size:4pin
Attributes: Original
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*18V 2.0A power cord c]
  • 1311 Units in Stock
*Brand NEW*18V 2.0A power cord charger cable Original 18V 2A power adapter QS-1802000Z t Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*18V 2.0A power cord charger cable Original 18V 2A power adapter QS-1802000Z t adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*18V 2.0A power cord charger cable Original 18V 2A power adapter QS-1802000Z t AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.