*Brand NEW*12V 8.33A 7.5A AC ADAPTER 4Pin EA11011D-120 for Synology NAS DS916+918+920+92
Qty.
*Brand NEW*12V 8.33A 7.5A AC ADAPTER 4Pin EA11011D-120 for Synology NAS DS916+918+920+923+410+412+413+415+416+418J/PLAY Power Supply
Item Name:
Model:EA11011D-120
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:12V 8.33A 7.5A
Connecter Size:4Pin
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*12V 8.33A 7.5A AC ADA]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW*12V 8.33A 7.5A AC ADAPTER 4Pin EA11011D-120 for Synology NAS DS916+918+920+92 Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*12V 8.33A 7.5A AC ADAPTER 4Pin EA11011D-120 for Synology NAS DS916+918+920+92 adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*12V 8.33A 7.5A AC ADAPTER 4Pin EA11011D-120 for Synology NAS DS916+918+920+92 AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.