*Brand NEW*12V 8.0A 8A Compatible with Switching Adapter KT-D100001208000 FJ-SW1208000F
Qty.
Item Name:
Brand:SWITCHING
Power Adapter Model:KT-D100001208000 FJ-SW1208000F
Input Voltage: 100-240V 50/60Hz
Output Voltage: 12V 8.0A
Connectivity:5.5*2.5mm
Authenticity: Genuine
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*12V 8.0A 8A Compatibl]
  • 1311 Units in Stock
*Brand NEW*12V 8.0A 8A Compatible with Switching Adapter KT-D100001208000 FJ-SW1208000F Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*12V 8.0A 8A Compatible with Switching Adapter KT-D100001208000 FJ-SW1208000F adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*12V 8.0A 8A Compatible with Switching Adapter KT-D100001208000 FJ-SW1208000F AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.