*Brand NEW*Original 12V 1.5A 18W AC ADAPTER FJ-SW1201500U Power Supply
Qty.
Item Name:
Brand:FJ
Model:FJ-SW1201500U
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:12V 1.5A
Connecter Size:5.5*2.1mm
  • Model:
    [*Brand NEW*Original 12V 1.5A 18W]
  • 2422 Units in Stock
*Brand NEW*Original 12V 1.5A 18W AC ADAPTER FJ-SW1201500U Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Original 12V 1.5A 18W AC ADAPTER FJ-SW1201500U Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Original 12V 1.5A 18W AC ADAPTER FJ-SW1201500U Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.