FSP FSP045-RHS Power AC Adapter 19V 2.37A 45W FSP19V2.37A45W-2.5x0.7mm
Qty.
  • Item Name:NewFSP19V2.37A45W-2.5x0.7mm
  • InPut:100-240V~1.2A-0.6A 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 2.37A
  • Adapter Power: 45W
  • Adapter Plug Size: 2.5 x 0.7mm
  • Weight( Adapter only ) :220g
  • Dimension( L x W x H ):116.96 x 49.88 x 29.57mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FSP19V2.37A45W-2.5x0.7mm Laptop AC Adapter