*Brand NEW*01750205088 Genuine Tiger Power 24v 4.16A 100W AC Adapter ADP-1002-24V 4 Pins
Qty.
*Brand NEW*01750205088 Genuine Tiger Power 24v 4.16A 100W AC Adapter ADP-1002-24V 4 Pins Power Supply
Item Code: TIGER24V4.16A100W-4PIN-ZZYF
Input: 100-240V 50-60Hz 2A Max
Adapter Output Voltage: 24V
Adapter Output Current: 4.16A
Adapter Power: 100W
Adapter tip note: Round with 4 Pin
Compatible AC Adapter Numbers:
01750205088 AC AdapterADP-1002-24 AC AdapterM13530C006025 AC Adapter
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*01750205088 Genuine T]
  • 2422 Units in Stock
*Brand NEW*01750205088 Genuine Tiger Power 24v 4.16A 100W AC Adapter ADP-1002-24V 4 Pins Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*01750205088 Genuine Tiger Power 24v 4.16A 100W AC Adapter ADP-1002-24V 4 Pins adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*01750205088 Genuine Tiger Power 24v 4.16A 100W AC Adapter ADP-1002-24V 4 Pins AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.