*Brand NEW*01750151330 Genuine Delta 24.8v 2.6A 65W AC Adapter TADP-65 AB A For Printer Scanner Power Supply
Item Code: DELTA24.8V2.6A65W-3Pins
Input: 100-240V~1.6-0.8A 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 24.8V
Adapter Output Current: 2.6A
Adapter Power: 65W
Adapter tip note: Round with 3 Pins
Compatible AC Adapter Numbers:
TADP-65AB A AC AdapterTADP65AB A AC Adapter01750151330 AC Adapter
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
Adapter Output Voltage: 24.8V
Adapter Output Current: 2.6A
Adapter Power: 65W
Compatible AC Adapter Numbers:
Packing list:
- Model:
[*Brand NEW*01750151330 Genuine D] - 3433 Units in Stock
*Brand NEW*01750151330 Genuine Delta 24.8v 2.6A 65W AC Adapter TADP-65 AB A For Printer Tips
- 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
- 2. When using the *Brand NEW*01750151330 Genuine Delta 24.8v 2.6A 65W AC Adapter TADP-65 AB A For Printer adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
- 4. Do not leave the *Brand NEW*01750151330 Genuine Delta 24.8v 2.6A 65W AC Adapter TADP-65 AB A For Printer AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.