*Brand NEW* SOY-2401000-244-B output 24.0V 10.0A 240.0W SWITCHING ADAPTER power supply
Qty.
Item Name:
Power Adapter Model:SOY-2401000-244-B
Input Voltage: 100-240V 50/60Hz
Output voltage:24.0V 10.0A 240.0W
Connector:5.5*2.5mm
Features: Overcurrent, Overvoltage, Thermal, Short-Circuit (OCP, OVP, OTP, SCP) Protection
Color: Black
  • Model:
    [*Brand NEW* SOY-2401000-244-B ou]
  • 1211 Units in Stock
*Brand NEW* SOY-2401000-244-B output 24.0V 10.0A 240.0W SWITCHING ADAPTER power supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW* SOY-2401000-244-B output 24.0V 10.0A 240.0W SWITCHING ADAPTER power supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW* SOY-2401000-244-B output 24.0V 10.0A 240.0W SWITCHING ADAPTER power supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.