*Brand NEW*80W Genuine Sinpro 36v 2.22A Ac Adapter SPU80-110 Switching POWER Supply
Qty.
Item Code: SINPRO36V2.22A80W-4Holes
Input: 100-240V~47-63Hz 1.07A Max
Adapter Output Voltage: 36V
Adapter Output Current: 2.22A
Adapter Power: 80W
Adapter tip note: Special 4 holes
Compatible AC Adapter Numbers:
SPU80-110 AC Adapter
  • Model:
    [*Brand NEW*80W Genuine Sinpro 36]
  • 3433 Units in Stock
*Brand NEW*80W Genuine Sinpro 36v 2.22A Ac Adapter SPU80-110 Switching POWER Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*80W Genuine Sinpro 36v 2.22A Ac Adapter SPU80-110 Switching POWER Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*80W Genuine Sinpro 36v 2.22A Ac Adapter SPU80-110 Switching POWER Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.