*Brand NEW* Power Supply PS30D180K1500CD 18V 1500MA AC/DC Adapter
Qty.
Item Name:
Brand:
Model:PS30D180K1500CD
Input Voltage:100-240V~2A 50-60Hz
Output Voltage:18V 1500MA
Adapter Plug Size:
Fast Shipping to Follow Countries In Stock
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW* Power Supply PS30D1]
  • 2222 Units in Stock
*Brand NEW* Power Supply PS30D180K1500CD 18V 1500MA AC/DC Adapter Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW* Power Supply PS30D180K1500CD 18V 1500MA AC/DC Adapter adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW* Power Supply PS30D180K1500CD 18V 1500MA AC/DC Adapter AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.