*Brand NEW* IP22 Genuine Philips Genuine Philips 12v 6.67A 80W AC Adapter MDS-080AAS12
Qty.
*Brand NEW* IP22 Genuine Philips Genuine Philips 12v 6.67A 80W AC Adapter MDS-080AAS12 A For Ventilators POWER Supply
Item Code: PHILIPS12V6.67A80W-7.4x5.0mm-PLP
Input: 100-240v~ 50-60Hz 2.0-1.0A
Adapter Output Voltage: 12V
Adapter Output Current: 6.67A
Adapter Power: 80W
Adapter Plug Size: 7.4 x 5.0mm
Compatible AC Adapter Numbers:
1118499 AC Adapter IP22 AC Adapter MDS-080AAS12 AC Adapter MDS-080AAS12 A AC Adapter
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW* IP22 Genuine Philip]
  • 3533 Units in Stock
*Brand NEW* IP22 Genuine Philips Genuine Philips 12v 6.67A 80W AC Adapter MDS-080AAS12 Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW* IP22 Genuine Philips Genuine Philips 12v 6.67A 80W AC Adapter MDS-080AAS12 adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW* IP22 Genuine Philips Genuine Philips 12v 6.67A 80W AC Adapter MDS-080AAS12 AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.