*Brand NEW* Genuine CyberPower 12v 10A 120W Ac Adapter CAD12021 Power Supply
Qty.
Item Code: CYBER12V10A120W-6.3x3.0mm
Input: 100-240V 50-60Hz 2.0A Max
Adapter Output Voltage: 12V
Adapter Output Current: 10A
Adapter Power: 120W
Adapter Plug Size: 6.3 x 3.0mm
Compatible AC Adapter Numbers:
CAD120121 AC Adapter
Fit Machine Model:
Drobo
DROBO: 5D THUNDERBOLT, DRDR5-A, 5D DIRECT ATTACHED STORAGE, GEN3 DDR3A21..
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW* Genuine CyberPower 1]
  • 2342 Units in Stock
*Brand NEW* Genuine CyberPower 12v 10A 120W Ac Adapter CAD12021 Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW* Genuine CyberPower 12v 10A 120W Ac Adapter CAD12021 Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW* Genuine CyberPower 12v 10A 120W Ac Adapter CAD12021 Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.