*Brand NEW* FJ-SW1208000F FJ 12V 8000MA AC DC ADAPTHE POWER Supply
Qty.
Item Name:
Brand:FJ
Model:FJ-SW1208000F
Input: AC100-240V 50/60Hz
Adapter Output Voltage:12V 8000MA
Adapter Plug Size:5.5*2.1MM
Fast Shipping to Follow Countries In Stock
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
  • Model:
    [*Brand NEW* FJ-SW1208000F FJ 12]
  • 3533 Units in Stock
*Brand NEW* FJ-SW1208000F FJ 12V 8000MA AC DC ADAPTHE POWER Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW* FJ-SW1208000F FJ 12V 8000MA AC DC ADAPTHE POWER Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW* FJ-SW1208000F FJ 12V 8000MA AC DC ADAPTHE POWER Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.