*Brand NEW* FJ-SW1205000D Genuine 12v 5000mA 60W Adapter Switching 2 holes Tip POWER Sup
Qty.
*Brand NEW* FJ-SW1205000D Genuine 12v 5000mA 60W Adapter Switching 2 holes Tip POWER Supply
Item Code: SWITCHING12V5A60W-2holes
Input: 100-240v~ 50-60Hz 1.5A Max
Adapter Output Voltage: 12V
Adapter Output Current: 5A
Adapter Power: 60W
Adapter tip note: Special 2 holes
Compatible AC Adapter Numbers:
FJ-SW1205000D AC Adapter FJ-SW1205000D AC Adapter
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
  • Model:
    [*Brand NEW* FJ-SW1205000D Genuin]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW* FJ-SW1205000D Genuine 12v 5000mA 60W Adapter Switching 2 holes Tip POWER Sup Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW* FJ-SW1205000D Genuine 12v 5000mA 60W Adapter Switching 2 holes Tip POWER Sup adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW* FJ-SW1205000D Genuine 12v 5000mA 60W Adapter Switching 2 holes Tip POWER Sup AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.