*Brand NEW* DAJING DJ-120500SA/DJ-U60S-12 12V 5A AC/DC ADAPTER Power Supply
Item Name:
Brand:DAJING
Model:DJ-120500SA/DJ-U60S-12
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:12V 5A
Connecter Size:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
Item Name:
Brand:DAJING
Model:DJ-120500SA/DJ-U60S-12
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:12V 5A
Connecter Size:
- Model:
[*Brand NEW* DAJING DJ-120500SA/D] - 2322 Units in Stock
*Brand NEW* DAJING DJ-120500SA/DJ-U60S-12 12V 5A AC/DC ADAPTER Power Supply Tips
- 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
- 2. When using the *Brand NEW* DAJING DJ-120500SA/DJ-U60S-12 12V 5A AC/DC ADAPTER Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
- 4. Do not leave the *Brand NEW* DAJING DJ-120500SA/DJ-U60S-12 12V 5A AC/DC ADAPTER Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.
Guest Who Viewed This Item Ultimately Bought:
Rating & Reviews:
You can browse related comments.(Update Regularly)
Frequently Asked Questions(FAQ)
Ordering Questions
1. How do I place an order from mypoweradapter.com?
2. Is there a minimum order quantity?
3. Is my order secure on this site?
4. When is my credit card charged?
5. Can I cancel my order?
Payment Questions
2. What payment currency does mypoweradapter.com accept?
Only United Kingdom Pound currency is used in all price listings and transactions.
3. Is it safe to shop at mypoweradapter.com with a credit card?
Shipping Questions
2. Can I come to your warehouse to pick up a battery?
Unfortunately,no local pickups are available at present.
3. How much does it cost to ship the products that I order?
4. How long does it take for me to receive my products?
5. How do I track my shipment?
You may also like:
*Brand NEW*ACBEL Kodak ESP 36V 0.88A AC ADAPTRE AD9024 1K7313 Power Supply