*Brand NEW*48V 320mA 15.4W AC Adapter PHIHONG PSA16U-480(POE) Power Supply
Qty.
Item Name:
Brand:PHIHONG
Model:PSA16U-480(POE)
Input Voltage:100-240V~2A 50-60Hz
Output Voltage:48V 320mA 15.4W
Adapter Plug Size:
Fast Shipping to Follow Countries In Stock
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*48V 320mA 15.4W AC Ad]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW*48V 320mA 15.4W AC Adapter PHIHONG PSA16U-480(POE) Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*48V 320mA 15.4W AC Adapter PHIHONG PSA16U-480(POE) Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*48V 320mA 15.4W AC Adapter PHIHONG PSA16U-480(POE) Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.