APD WA-30A19G Power AC Adapter 19V 1.58A 30W APD19V1.58A30W-5.5x2.1mm-EU
Qty.
  • Item Name:NewAPD19V1.58A30W-5.5x2.1mm-EU
  • InPut:100-240V~0.8A 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 1.58A
  • Adapter Power: 30W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.1mm
  • Weight( Adapter only ) :145g
  • Dimension( L x W x H ):83.84 x 76.68 x 33.44mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x APD19V1.58A30W-5.5x2.1mm-EU Laptop AC Adapter