APD 54V 2.23A AC/DC Adapter APD54V2.23A120W-4Pins-ZFYZ
Qty.
  • Item Name:NewAPD54V2.23A120W-4Pins-ZFYZ
  • Adapter Output Voltage: 54V
  • Adapter Output Current: 2.23A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Tip Note: Round with 4 Pins
  • Note:Apperance new grade >95%.
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x APD54V2.23A120W-4Pins-ZFYZ Laptop AC Adapter
    Compatible Part Numbers:
    DA-120A54 AC Adapter,
    • Model:
      [APD 54V 2.23A AC/DC Adapter APD]
    • 9444 Units in Stock
    APD 54V 2.23A AC/DC Adapter APD54V2.23A120W-4Pins-ZFYZ Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the APD 54V 2.23A AC/DC Adapter APD54V2.23A120W-4Pins-ZFYZ adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the APD 54V 2.23A AC/DC Adapter APD54V2.23A120W-4Pins-ZFYZ AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.