APD 12V 2A AC/DC Adapter APD12V2A24W-5.5x2.5mm-US
Qty.
  • Item Name:NewAPD12V2A24W-5.5x2.5mm-US
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 24W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.1mm
  • Weight( Adapter only ) :115g
  • Dimension( L x W x H ):64.25 x 48.68 x 37.68mm
  • Note:An Ac Adapter ONLY.
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x APD12V2A24W-5.5x2.5mm-US Laptop AC Adapter