APD 12V 2.5A AC/DC Adapter APD12V2.5A30W-5.5x2.5mm-US
Qty.
  • Item Name:NewAPD12V2.5A30W-5.5x2.5mm-US
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 2.5A
  • Adapter Power: 30W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :130g
  • Note:Color is black or white, can send with US/EU/UK/AU plug to fit your country.
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x APD12V2.5A30W-5.5x2.5mm-US Laptop AC Adapter